Mikroadatinė terapija yra unikali ir moderni kosmetinė procedūra, kurios metu probleminės odos zonos veikiamos mažomis, plonomis, steriliomis adatėlėmis. Naudojant šią terapiją, kūnas gamina daugiau kolageno ir elastino, kurie leidžia išspręsti įvairias odos problemas ir padeda atrodyti jauniau. Specialistai pristato šios terapijos naudą ir atsako į dažniausiai kylančius klausimus.
Kam tinka ši procedūra?
Mikroadatinė terapija yra gana universalus estetinis metodas, kuris taikomas esant įvairioms problemoms: aknei, raukšlėms, raudoniui, išsiplėtusioms poroms, taip pat norint pagerinti odos tekstūrą, suvienodinti atspalvį ir dar daugiau.
Kaip atliekama procedūra?
Mikroadatinė terapija turi būti atliekama gydytojų dermatologų arba kitų specialistų, visus higienos standartus atitinkančiame kabinete, naudojant sterilizuotas plonytes adatas ir kitą įrangą: specialų radiodažnio principu veikiantį aparatą.
Paprastai procedūra trunka vos 15-20 minučių, priklausomai nuo ploto dydžio. Daugumai žmonių reikia 4–6 procedūrų, kad pamatytų skirtumą.
Pirmiausia veidas padengiamas anestetiniu kremu, kad nejaustumėte adatos dūrių. Suveikus nejautrai, specialistas veikia odą mikroadatėlių pagalba. Jos epidermyje sukuria daugybę mažų skylučių, o radiodažnio bangos veikia problemines vietas: aktyvina naudingų medžiagų gamybą. Pasibaigus procedūrai, gydytojas gali patepti veidą tonizuojančiu kremu ar serumu.
Keletas dalykų, kuriuos reikia įvertinti prieš nusprendžiant išbandyti šią terapiją:
- Efektą pamatysite ne iš karto. Skirtumui pastebėti reikės šiek tiek laiko. Taip yra todėl, kad mikroadatinė terapija aktyvina natūralų medžiagų išskyrimą ir organizmo regeneracijos procesus, t.y., jūsų kūnas pokyčius kuria pats.
- Skausmas ir paraudimas. Po procedūros galite jausti nedidelį skausmą, o oda keletą dienų gali būti jautresnė, šiek tiek paraudusi. Oda taip pat gali šiek tiek pleiskanoti ir luptis gijimo metu.
- Mėlynės ir kraujavimas. Mikroadatos paprastai nesukelia kraujavimo. Tačiau gilesnė mikroadatinė terapija tam tikrais atvejais gali sukelti minimalų odos kraujavimą arba mėlynių atsiradimą. Tai – normalu, šie pojūčiai pranyks netrukus.
- Infekcijos rizika. Mikroadatų pagalba odoje susidaro mažytės skylutės, į kurias gali patekti mikrobai. Tačiau atliekant procedūrą pas kvalifikuotus specialistus, infekcijos rizika yra itin minimali, tad jaudintis nereikėtų: svarbiausia po procedūros laikytis specialistų nurodymų.
Parašykite komentarą