Turite sveikatos sutrikimų, kurių pašalinimui gali tekti papildomai išlaidauti? Jeigu esate prastoje finansinėje padėtyje ir negalite atsiskaityti už gydymo paslaugas, tuomet reikėtų pasidomėti elementariausiais tokių bėdų sprendimo būdais. Šiuo metu gydymo paslaugos gali būti suteikiamos tiek išsimokėtinai, tiek ir iš karto atsiskaitant visa suma. Bet, ką daryti tiems, kurie negali sau to leisti dėl turimų įsipareigojimų? Tokiais atvejais, patariama refinansuoti įsipareigojimus bankuose arba kitose finansų bendrovėse. Paprastai kalbant, prieš pasinaudojant gydymo paslaugomis, pabandykite finansines bėdas išspręsti tam tikromis priemonėmis, kurias aprašome žemiau.
Šiuo metu kai kurios gydymo paslaugos, kaip minėjome, gali būti suteikiamos išsimokėtinai. Tačiau, turite suprasti, kad tokia galimybė taikoma ne visose klinikose. Dažniausiai išsimokėjimo galimybę siūlo privačios klinikos ir tai ne visoms paslaugoms. Pavyzdžiui, jeigu jus kamuoja dantų skausmai ir apskritai norite naujos ir tobulos šypsenos, tokiu atveju galite pasidomėti ar klinika nesiūlo išsimokėjimo dalimis galimybės. Pačios populiariausios klinikos tikrai gali pasiūlyti priimtiną variantą. Aišku, jeigu tokios galimybės nėra, o papildomų pajamų taip pat, teks ieškoti alternatyvų.
Kreditai kai nėra pajamų iš papildomų šaltinių gali būti gaunami atitikus specialias kreditorių keliamas sąlygas. Pirmiausia į ką turite atsižvelgti, tai į jau esamus pajamų šaltinius ir įsipareigojimus. Jeigu gaunate pajamas kas mėnesį ir ne visas jas išleidžiate kredito įmokų mokėjimui, tikėtina, kad naują paskolą gauti tikrai pavyks. Bet, viskas priklausys nuo tos gaunamų pajamų sumos.
Kiekvienas kredito teikėjas negali išduoti paskolos tuomet, jeigu matoma, kad asmens gaunamos pajamos dažniausiai išleidžiamos kitoms įmokoms padengti. Pavyzdžiui, jeigu anksčiau paėmėte ilgalaikius kreditus ir iki šiol mokate mėnesio įmokas, tuomet kreditorius imsis skaičiavimo. Jeigu bus matoma, kad finansiniai įsipareigojimai sudarytų 40 procentų gaunamų pajamų, tuomet paskola nebus suteikta. Negalima peržengti šios ribos, nebent tai būtų išimtiniai atvejai.
Išimtiniai atvejai dėl 40 procentų gaunamų pajamų ribos taikomi tuomet, kai asmuo gauna gerokai didesnes pajamas nei vidutinis šalies atlyginimas. Aišku, daug kas priklauso ir nuo kreditorių vidinės politikos.
Parašykite komentarą